Hakkımızda

Liz Yayınları 2020’de kurulmasına rağmen yayıncılık tecrübesi yıllara dayanan bir geçmişe sahip.

Rayiha (1996-1999) İlmek, Tutku, Taşra Edebiyat, Sakızağacı matbu dergilerimizden sonra halen yayınlanmakta olan elektronik yayıncılık alanındaki ilk dergimiz olan DergiZan ile kültür ve sanat alanında çıkardığımız sayılarla birlikte birçok şair, yazar ve kalem erbabının kitaplarını da neşrederek yayıncılık alanında faaliyetlerimizi Liz Yayınları ile taçlandırdık.

Çeyrek asırlık bir geçmişe dayanan yayın hayatımızda yaşadığımız / şahit olduğumuz tüm olumsuzlukları, kitap ehli ve kalem erbabı dostlarımıza yaşatmamak için ilkelerimizi belirledik ve herşeyi yazar ve şairlerimizin lehine olacak şekilde planladık.

Sizin çıkaracağımız eserlerimizin baskı öncesindeki editörlük başta olmak üzere, kitabınızın ismine varıncaya kadar her anlamda fikirlerimizi ve tecrübelerimizi dahil ediyor, sizlere lüks bir baskıdan sonra satış, tanıtım ve reklam konusunda da destek veriyoruz.

Fuar ve imza günlerinde sizi davet edip prestijinizi artırıcı ve kitap satışlarını destekleyici faaliyetlerle de sizinle olmak için yayıncı paydaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz.

Yazarlarımızın memnuniyetleri için elimizden gelen her türlü çözüme hazır olduğumuzu belirtir; “Tarihte İz Bırakmak İçin…” sizleri de yayınevimize bekliyoruz..